АНКАРА (QHA) -

Глава МЗС України Павло Клімкін на спільній прес-конференції з турецьким колегою Мевлютом Чавушоглу подякував владі Туреччини за підтримку територіальної цілісності України, повідомляється на Twitter-сторінці зовнішньополітичного відомства України.

За словами Клімкіна, прес-конференція була присвячена двостороннім відносинам Києва та Анкари.

— Ми вдячні за послідовну підтримку Туреччини щодо окупованих Криму і Донбасу, — заявив міністр Клімкін.

Нагадаємо, раніше глава українського МЗС на зустрічі зі своїм турецьким колегою в Анкарі заявив, що Україна і Туреччина планують досягти рівня товарообігу в розмірі 10 млрд доларів.

За словами глави зовнішньополітичного відомства України, досягнення цієї мети і укладення договору про Зону вільної торгівлі стане одним з головних досягнень двосторонніх відносин і економічного співробітництва.

Раніше повідомлялося, що Клімкін поклав квіти біля будівлі Великих національних зборів Туреччини, яка у липні 2016 року піддалася бомбардуванню під час спроби державного перевороту. Главу МЗС супроводжували лідер кримськотатарського народу, Уповноважений президента України у справах кримськотатарського народу, народний депутат Мустафа Джемілєв, посол України в Туреччині Андрій Сибіга та інші.

Нагадаємо, сьогодні — другий день робочого візиту глави МЗС України Павла Клімкіна до Туреччини.

QHA