КИЇВ (QHA) -

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін візьме участь у середземноморській конференції ОБСЄ в Італії, яка присвячена питанням безпеки і співпраці в часи переміщень мігрантів і біженців.

Про це повідомляє прес-служба МЗС.

— Міністр закордонних справ України Павло Клімкін бере участь у Середземноморській конференції ОБСЄ, присвяченій питанням безпеки і співпраці в часи значних переміщень мігрантів і біженців (24-25 жовтня 2017, м. Палермо, Італія), сказано у повідомленні.

В ході конференції Клімкін проінформує ОБСЄ про питання безпеки та гуманітарних загроз, які зараз діють в Україні через збройну агресію Росії, а також про заходи запобігання міграційним ризикам для країн-сусідів.

Клімкін планує провести зустріч з майбутнім головуванням Італії в ОБСЄ, а також із главами зовнішньополітичних відомств держав-учасниць і середземноморських партнерів ОБСЄ.

Раніше QHA повідомляло, що Павло Клімкін під час зустрічі з генеральним секретарем ОБСЄ Томасом Гремінгером заявив про забезпечення постійного моніторингу кордону України з Російською Федерацією, що є фактором повного виконання Мінських угод. Співрозмовники обговорили перспективи розгортання на території України операції ООН з підтримання миру. Клімкін наголосив, що така місія повинна діяти на всій території ОРДЛО, зокрема уздовж тимчасово неконтрольованої частини українсько-російського кордону.

QHA