КИЇВ (QHA) -

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що не знав про спецоперацію Служби безпеки України (СБУ) з приводу «вбивства» російського журналіста Аркадія Бабченка під час виступу в Раді безпеки ООН. Про це він повідомив на своїй сторінці у Twitter.

— Мене запитують, чи знав я про спецоперацію з Бабченко, виступаючи позавчора у РБ ООН. Не знав, говорив щиро. І я дуже радий, що Аркадій живий, — написав він.

Клімкін наголосив, що його теза про те, що Росія буде дестабілізувати ситуацію в Україні, більш ніж виправдана.

QHA повідомляло, що 30 травня СБУ оприлюднила відео із затриманням замовника вбивства російського журналіста Аркадія Бабченка і з фрагментом розмови між замовником і виконавцем.

Нагадаємо, «вбивство» Аркадія Бабченка було інсценуванням і спецоперацією СБУ з метою запобігти реальному вбивству громадянина РФ.

Пізніше міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс прокоментував спецоперацію СБУ і заявив, що йому незрозумілі такі дії українських спецслужб. Він зазначив, що єдиною хорошою новиною є те, що Бабченко живий.

У свою чергу, представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Арлем Дезір також розкритикував інсценування українськими спецслужбами вбивства Бабченка.

Пізніше президент України Петро Порошенко доручив надати Бабченку і його сім'ї цілодобову охорону.

QHA