КИЇВ (QHA) -

Регламентний комітет ВРУ одноголосно проголосував за зняття недоторканності, затримання нардепа і Героя України Надії Савченко.

На засіданні комітету генпрокурор України Юрій Луценко обгрунтував арешт тим, що Савченко не відмовилася від вчинення злочину і не припинила відносини з іншими ймовірними співучасниками злочину, а також може залишити своє місце проживання, ховатися від органів досудового розслідування, впливати на свідків, а також продовжувати скоювати злочини проти національної та громадської безпеки.

Тепер рішення комітету мають підтримати на засіданні у Верховній Раді. За словами глави парламенту Андрія Парубія, депутати розглянуть це питання протягом години.

Українські медіа повідомляли, що на засіданні комітету була присутня сама Савченко, яка принесла із собою в пакеті фрукти — гранати, які продемонструвала депутатам.

Нагадаємо, 15 березня народного депутата Надію Савченко вивели із сесійної зали Верховної Ради нардепи Висоцький, Левус і Бондар, оскільки у неї виявили пістолет і ручну гранату.

Генеральний прокурор Юрій Луценко у залі Верховної Ради звинуватив народного депутата Надію Савченко у підготовці теракту і заявив, що буде домагатися її арешту.

Пізніше у Верховній Раді обіцяли показати шокуюче відео з Савченко.

Раніше QHA повідомляло, що Луценко розповів про вербування Савченко офіцерів ЗСУ.

Джерело: Українська правда

QHA