СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -

 

"Депутат Законодавчих зборів" Севастополя Олексій Чалий публічно звернувся до "уряду" міста.

Він відповів на звинувачення у його бік, що стосуються реконструкції Матроського бульвару, і прокоментував роботу "губернатора" міста Дмитра Овсяннікова.

— Те, що робите ви і ваша команда за останній рік за нормами людської моралі можна кваліфікувати як "підлість". І вам жити з цим "хрестом", поки ви звідси не поїдете — я сподіваюся, що це станеться якнайшвидше, — сказав Чалий у відеозверненні, яке розмістив телеканал НТС.

 

Чалий звернувся і до "заступника губернатора" Іллі Пономарьова, який на засіданні "парламенту" говорив, що реконструктори бульвару "заслуговують кари на площі Нахімова за знищення пам'ятників культурної спадщини".

Чалий запропонував Пономарьову "задовольнити свої бажання", четвертувавши його.

 

19 листопада "уряд" Севастополя заявив про одностороннє розірвання договору щодо реконструкції Матроського бульвару, яку проводить Олексій Чалий.

Це стало свого роду кульмінацією тривалого конфлікту між "губернатором" і "містозахисниками" з оточення Чалого. На урядовому телеканалі вийшов ролик зі звинуваченнями на адресу реконструкторів бульвару. Після цього на бульвар прийшли з інспекцією "чиновники" з "Севнаследия".

Стратити Чалого у Севастополі пропонують не вперше. У 2015 році лідер "Нічних вовків" байкер Хірург викликав тоді ще "спікера парламенту" Чалого на дуель через земельну ділянку, яку тодішній "губернатор" Сергій Меняйло віддав байкерам в оренду за безцінь, а "депутати" виступили проти цього.

 

Джерело: Примечания

QHA