ВАШИНГТОН (QHA) -

 

Палата представників Конгресу США схвалила проект бюджету Пентагону на 2019 рік, в якому передбачено виділення допомоги Україні в розмірі 250 мільйонів доларів. Про це повідомили у посольстві України в США на сторінці у Facebook.

— Палата представників схвалила раніше узгоджений з Сенатом проект «Закону про асигнування на потреби Міністерства оборони на 2019», який передбачає 250 млн доларів для безпекової допомоги Україні, — йдеться у повідомленні.

Ця сума перевищує розмір допомоги на 2018 рік на 50 мільйонів доларів.

— 250 млн дол виділяються, у тому числі, на проведення військових навчань, передачу військового оснащення, летальних видів озброєнь і логістичної підтримки, заміни раніше наданих озброєнь або військових товарів. Перелік видів допомоги включає також розвідувальну підтримку збройних і сил безпеки України.

Щоб закон «Про асигнування на потреби Міністерства оборони на 2019 рік» набув чинності, необхідний підпис президента США.

 

QHA повідомляло, що проект закону про «Бюджет США на 2019 рік на потреби національної оборони» передбачав 250 мільйонів доларів допомоги Україні у сфері безпеки. З цих коштів 50 мільйонів доларів планують направити на надання летальної зброї оборонного характеру.

QHA