МОСКВА (QHA) -

Прес-служба Кремля «виправила» заяву президента Росії Володимира Путіна, зроблену під час прес-конференції з президентом США Дональдом Трампом у Гельсінкі (Фінляндія) про те, хто провів «референдум» в окупованому Криму. Виправлену цитату опублікували на сайті президента РФ.

Так, на прес-конференції Путін сказав: «Ми вважаємо, що ми провели референдум у суворій відповідності з міжнародним правом до статуту ООН». Однак прес-служба прибрала друге «ми», що змінило суть висловлювання президента РФ.

QHA повідомляло, що президент України Петро Порошенко прокоментував слова Путіна про «законність» анексії Криму і про проведення «референдуму». Він зазначив, що це не українці, не українська влада і народ, а Росія провела референдум, що є ще одним переконливим доказом незаконності анексії.

Український вчений, доктор юридичних наук, професор Олександр Мережко також заявив, що Путін у своєму виступі визнав, що «референдум» в Криму провела саме Росія, чого цілком достатньо, щоб говорити про його неправомірність, оскільки міжнародне право не дозволяє одній державі проводити «референдуми» на території іншої.

QHA