СОФІЯ (QHA) -

Делегація з Болгарії незаконно відвідала окупований Крим. Про це повідомили у прес-службі посольства України в Болгарії.

Так, анексований півострів відвідали представники партії «Атака» Христо Марінова, БСП Вані Добревой, журналісти і громадські діячі В. Вацева, В. Христовой, В. Диревой, Х. Георгієва і Р. Петкова.

— Російська окупаційна влада цинічно використовує етнічних болгар Криму, їхні історичні зв'язки з Батьківщиною для здійснення своєї гібридної кампанії, спрямованої на легітимізацію окупаційного статусу півострова. Доказом цього є проведення на території тимчасово окупованого Криму тижня болгарської культури (7–11 вересня), куди незаконно прибула згадана делегація з Республіки Болгарія, — йдеться у повідомленні.

Посольство України в Республіці Болгарія засуджує незаконне візит до окупованого Крим.

— Посольство України закликає всіх громадян і представників усіх гілок влади і політичних партій Республіки Болгарія утримуватися від відвідування окупованого Криму, а також від контактів з незаконними окупаційними властями півострова.

QHA повідомляло, що у серпні до Криму прибула делегація політиків і бізнесменів зі Словаччини. Вони відвідали Ялтинський міжнародний економічний форум.

QHA