ГЕНІЧЕСЬК (QHA) -

Нагадаємо, як повідомляло QHA, над створенням газети працюють три ЗМІ, які висвітлюють тему Криму в інформаційному просторі: інформагентство QHA («Кримські новини»), інтернет-видання «Крим.Реалії» та «Херсон Онлайн».

Під час презентації видання в інформаційному агентстві «Укрінформ» Наталія Ткачук, випусковий редактор видавництва «Народна армія», яке займається версткою і випуском газети «Кримське слово», повідомила, що нова газета буде виходити щотижня накладом у 20 тисяч примірників.

Сьогодні можна впевнено стверджувати, що газета «Кримське слово» знайшла свого читача серед переселенців, юристів, правозахисників, прикордонників, військовослужбовців, жителів прикордоння і всіх тих, хто хоче знати правду про життя Криму.

Видання потрапляє до рук читачів у пунктах пропуску на адмінмежі з окупованою територією, а також передається з рук у руки людьми, які відвідують материкову частину України. Вік читачів становить від 15 до 80 років. У газеті кожен з них знаходить потрібну інформацію і з нетерпінням чекає чергового номера «Кримського слова».

ФОТО: Генічеська РДА

QHA