НЬЮ-ЙОРК (QHA) -

Кримські татари не брали участі в незаконних виборах президента РФ в анексованому Криму і не бачать майбутнього півострова без України. Про це повідомив заступник Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз під час 17-ї сесії Постійного форуму ООН з питань корінних народів.

Він зазначив, що цифри, які повідомляла Москва щодо явки кримських татар, — «вигадка кремлівської пропаганди і не відповідають дійсності».

Чийгоз підкреслив, що на кримських татар перед незаконними виборами окупанти чинили психологічний тиск.

— Ми хотіли, щоб світова спільнота надавала більш активну допомогу Україні. Ми не бачимо майбутнього Криму без України. Народ, який живе на цій території страху, на четвертому році окупації продовжує очікувати на Україну. Люди асоціюють себе з Україною, — зазначив він.

QHA повідомляло, що Ахтем Чийгоз на форумі ООН розповів про критичне становище корінного народу окупованого півострова і підкреслив, що ситуація погіршується з кожним днем.

Нагадаємо, делегація Меджлісу кримськотатарського народу бере участь в Постійному форумі ООН з питань корінних народів, який проводиться у Нью-Йорку з 16 — 19 квітня.

Джерело: Прямий

QHA