СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

 

ТОВ «М'ясокомбінат «Дружба народів» в анексованому Криму подав до суду на опозиційного російського політика Олексія Навального у зв'язку із розслідуванням Фонду боротьби з корупцією (ФБК) про постачання продовольства Росгвардії.

Основний вид діяльності м'ясокомбінату — виробництво продукції з м'яса забійних тварин і м'яса птиці. Підприємство зареєстроване у селі Петрівка Красногвардійського району анексованого Криму.

У розслідуванні повідомляється, що м'ясокомбінат, якому «уряд» видав дозвіл на поставки продуктів для Росгвардії, завищує закупівельні ціни.

У Фонді боротьби з корупцією стверджують, що власником м'ясокомбінату є колишній підлеглий голови Росгвардії Віктора Золотова по внутрішнім військам МВС. Після цього розслідування Золотов заявив Навальному, щоб той не втручався у питання харчування Росгвардії, оскільки "це не його тема".

Голова російського відомства зазначив, що у Росгвардії є корупційні недоліки, але "ведеться робота щодо їхнього виявлення".

Арбітражний суд Москви зареєстрував позов від м'ясокомбінату 1 жовтня.

 

QHA повідомляло, що підприємство «Кримський рибкомбінат» подало до Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) позов проти України через «водну блокаду» анексованого Криму. Російський адвокат Олександр Молохов заявив, що окупаційній владі РФ потрібно «поставити руба питання протиправності санкцій через анексію Криму».

 

Джерело: Интерфакс

QHA