КИЇВ (QHA) -

Кримськотатарський батальйон «Аскер» за першої ж нагоди буде проводити деокупацію Криму силовим шляхом. Про це повідомив лідер Громадянської блокади Криму Ленур Іслямов.

Іслямов зазначив, що зараз батальйон «Аскер» — цивільне беззбройне формування, яке має увійти до складу 57-ї бригади Збройних сил України.

— У нас є документ, на підставі якого нам мають надати окремий батальйон всередині, по-моєму, 57-ї бригади морської піхоти.

Він додав, що у складі бригади батальйон готуватиметься до деокупації півострова.

— Усі хочуть миру, але коли приходить ворог, ми маємо бути готові до звільнення. Він зі зброєю в руках до нас прийшов, і ми зі зброєю в руках будемо від нього позбавлятися. Він має бачити нашу готовність боротися за Крим. Коли він лягає спати, він повинен думати про те, чи є поруч з ним наш диверсант, чи є поруч з ним небезпека ... У нас повинні бути кулаки. Немає держави без армії, не буває. У нас має бути своя армія, кримська. У Кримськотатарської автономії у складі України має бути, у тому числі, і армія.

Нагадаємо, заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз заявив, що Україна має більш активно впливати на російську владу для повернення окупованого Криму, а не сподіватися тільки на керівництво країни. Він підкреслив, що позиція українських громадян має бути більш активною.

Джерело: Радіо Свобода

QHA