КИЇВ (QHA) -

 

Другий президент України і один з підписантів Мінських угод Леонід Кучма вирішив піти у відставку з поста повноважного представника України в контактній групі з врегулювання конфлікту на Донбасі.

Про це повідомив представник Президентського фонду Леоніда Кучми.

Пояснюючи цей крок, Кучма зазначив, що так вирішив для себе давно.

— Коли я досягну свого критичного віку, я змушений буду подякувати усім, хто зі мною там (у ТКГ — ред.) працював, і піти, дати можливість попрацювати іншим.

За словами Кучми, зустрічі у Мінську даються йому нелегко у фізичному плані.

— Коли я приїжджаю, два дні відходжу від цих зустрічей: там занадто складні розмови, особливо коли ти знаєш, що результату немає.

Нагадаємо, Кучму призначили представником України в контактній групі з врегулювання конфлікту на Донбасі розпорядженням Президента Петра Порошенка 8 липня 2014 року. Він виконував свої обов'язки на громадських засадах.

 

Як повідомлялося, голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров заявив, що Київ не може більше довіряти Мінську, тому варто замінити Білорусь як місце проведення перемовин щодо врегулювання ситуації на Донбасі. Він зазначив, що її місце може зайняти одна з пострадянських країн, наприклад, одна з країн Балтії, або Польща.

 

Джерело: ТАСС

QHA