КИЇВ (QHA) -

 

Перший заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій України Юсуф Куркчі, коментуючи QHA рішення про введення проти нього "персональних економічних санкцій" з боку Росії, зазначив, що ці заходи на нього ніяк не вплинуть.

Я не маю в Криму ні власної квартири, ні нерухомого майна, ні земельної ділянки. Тому мені просто нема про що турбуватися.


За словами Куркчі, до списку санкцій потрапили люди, які "проводять недружню політику стосовно Російської Федерації".
 

Якщо в цьому списку я теж присутній, значить, теж проводжу таку політику. Тут навіть нема чого коментувати.
 

 

Росія 31 жовтня ввела санкції щодо 68 компаній і 332 громадян України.

Під російські обмежувальні заходи потрапили в тому числі лідер кримськотатарського народу, Уповноважений Президента України у справах кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв, голова Межліса кримськотатарського народу Рефат Чубаров, перший заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій України Юсуф Куркчі, постійний представник Президента України в АРК Борис Бабін і його заступник Ізет Гданов, прокурор АРК Гюндуз Мамедов.

Російські санкції передбачають блокування безготівкових грошових коштів, бездокументарних цінних паперів і майна, а також заборону на виведення капіталу з Росії.

22 жовтня президент Росії Володимир Путін підписав наказ, який передбачає введення "спеціальних економічних заходів" проти України в зв'язку з "недружніми діями стосовно фізичних та юридичних російських осіб".

 

QHA