КАЇР (QHA) -

Ліга арабських держав висловила "глибоку стурбованість рішенням президента США Дональда Трампа про призупинення на чотири місяці в'їзду біженців до Сполучених Штатів громадянам Сирії, Іраку, а також Ємену, Сомалі, Лівії та Судану.

Указ президента Дональда Трампа викликав невдоволення в світі та гнівну реакцію з боку союзників на Заході, Близькому Сході та в Азії.

Генеральний секретар ЛАД Ахмед Абуль Гейт в оприлюдненій на сайті Ліги арабських держав заяві закликав адміністрацію Трампа переглянути свою позицію. Він сказав, що нові правила "обмеження на в'їзд громадян низці арабських країн до США, в доповнення до наслідків призупинення прийняття сирійських біженців, є необгрунтованими".

Абуль Гейт, який очолює організацію з 22 арабських країн, висловив надію, що адміністрація Трампа перегляне свою позицію через негативні наслідки указу, який може привести до роз'єднання сімей і вплинути на діалог між арабським і американським суспільствами.

— Такий діалог включає в себе і освіту, і наукові дослідження, — йдеться в заяві.

Як повідомляє Reuters, Адміністрація президента США Дональда Трампа в неділю пом'якшила ключовий елемент заборони на в'їзд біженців і громадян семи переважно мусульманських країн на тлі зростаючої критики з боку впливових республіканців, а також протестів, під час яких на вулиці вийшли тисячі американців.

ФОТО: REUTERS

QHA