КИЇВ (QHA) - -

Народний депутат України Сергій Лещенко з Блоку Петра Порошенка розповів у п'ятницю на прес-конференції про те, що гроші з чорної бухгалтерії Партії регіонів отримували відомий американський журналіст Ларрі Кінг та європейський офіс «Партії регіонів». Про це Лещенко повідомив на прес-конференції в п'ятницю вранці, 19 серпня, у Києві, передає Інтерфакс-Україна.

Ларрі Кінг, відомий американський журналіст, який десятиліттями вів новини на CNN, отримав з тіньової каси «Регіонів» $ 225 тис.

Головний редактор інтернет-видання «Українська правда» Севгіль Мусаєва-Боровик уточнила, що Кінг отримав ці кошти за те, що взяв інтерв'ю у колишнього прем'єр-міністра України Миколи Азарова.

С. Лещенко також повідомив, що є документи, які свідчать про те, що «Партія регіонів» здійснювала фінансування свого європейського офісу, організації «Європейський центр сучасної України» («European Centre for a Modern Ukraine», — англ.).

Співзасновниками центру є троє регіоналів — Леонід Кожара, Віталій Калюжний і Євген Геллер.

Крім цього, нардеп зазначив, що у документах, переданих колишнім першим заступником голови СБУ Віктором Тріпаком до НАБУ, згадується колишній радник екс-президента України Віктора Януковича Пол Манафорт.

Згідно зі списками, на витрати, пов'язані з цією особою, починаючи з 20.11.2007 року, було виділено понад 12,7 млн ​​доларів США. Останній запис у «чорній бухгалтерської книзі» стосовно П. Манафорта датується 05.10.2012 р.

Українська правда опублікувала оригінали документів, що підтверджують фінансування Партією регіонів низки політиків і так званих партійних потреб. Сума виплат за цими документами становить близько $ 2 мільярдів.

Ларрі Кінг — відомий американський тележурналіст, ведучий ток-шоу Larry King Live з 1985 по 2010 рік, з липня 2012 веде програму Larry King Now на веб-сайті Hulu і на каналі Russia Today America. У травні 2013 року Ларрі Кінг продав права на свій телешоу каналу Russia Today.

ФОТО: інтернет

QHA