КИЇВ (QHA) -

Литовські бізнесмени час від часу скаржаться на проблеми з веденням бізнесу в Україні, заявив у ексклюзивному інтерв'ю QHA Надзвичайний і Повноважний посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс.

За його словами, претензії стосуються тиску з боку правоохоронних органів і різного роду адміністративних перешкод.

— Тим часом, нам невідомо число литовських компаній, які пішли з українського ринку. Це свідчить про те, що існує великий інтерес працювати в цій країні. Бізнес готовий працювати, і ми сподіваємося на сприятливий інвестиційний клімат, — сказав він.

Дипломат зазначив, що українська влада надає великого значення боротьбі з корупцією і створенню антикорупційних органів, так як більша частина українського суспільства не довіряє судам.

— Ми знаємо, що створене Антикорупційне бюро, існує антикорупційний прокурор і зараз йде робота зі створення антикорупційного суду. Я впевнений, що у влади є політична воля створити цей суд. Багато литовських експертів приєдналися до цієї роботи, — сказав Януконіс.

Як писало QHA, сьогодні, 11 квітня, прем'єр-міністр Литви Саулюс Скверняліс прибуде на схід України, де передасть військовим допомогу у вигляді продуктів, оптики і медичних засобів.

 

QHA