КИЇВ (QHA) -

- Якщо Аксьонов заявив, що Крим готовий до блокади з боку України, то не розумію, чому вони сполохались. Взагалі російська влада Криму повинна сприймати цю блокаду як належне. За все, що відбувається на окупованій території, відповідають окупанти та їхня влада. То хай і відповідають. Вони що, розраховували на Україну після того, як анексували частину її території? Це стосується не лише товарів, що ввозяться автомобілями, але й води, газу, електроенергії. Хай забезпечують. При цьому населення, що підтримує окупантів при анексії, чекає від своїх кумирів покращення життєвих стандартів, а не підвищення цін та зниження зарплат і пенсій. Поки що саме так і відбувається, - зазначив Ільмі Умеров.

На його думку, вирішити питання з блокадою Криму до цього часу заважала корупція і нерішучість української влади.

- Хай кожен признається сам собі, що нерозумно воювати з Україною і розраховувати на вирішення нею яких-небудь проблем. Вирішити це до цього часу, напевне, не дозволяли корупція і нерішучість української влади. Думаю, що питання зупинення постачання товарів з України в окупований Крим повинно вирішитися без пікету, це справа честі української влади, є ще пару тижнів для організації всього необхідного… - підсумував замголови Меджлісу.

Нагадаємо, ініціативна група кримських татарів і патріотів України оголосила про підготовку до мирного блокування адміністративного кордону з Кримом - у зв’язку з безперервними репресіями проти кримськотатарського народу та жителів Криму інших національностей.

Кримська влада заявила, що Крим повністю готовий до можливої транспортної та продуктової блокади з боку України.

QHA