КИЇВ (QHA) -

Народний депутат України Георгій Логвинський сумнівається, що сьогодні Верховна Рада готова підтримати внесення змін до Конституції, які стосуються створення кримськотатарської автономії.

Нардеп вважає, що 300 голосів у парламенті для внесення змін до Конституції не набереться.

За його словами, основна розбіжність полягає у тому, що частина депутатів переживає, що Верховна Рада не сильно відрізняє корінні народи і національні меншини.

— А це нібито може привести до так званої федералізації інших регіонів. Це, безумовно, не так. І ми ведемо роз'яснювальну роботу серед нардепів, — сказав він.

Логвинський зазначив, що окупація Криму — тимчасове явище, і завдання народних депутатів — максимально наблизити момент деокупації Криму.

— Далі потрібно займатися проблемами, що існують на окупованій території, — підкреслив він.

Раніше глава Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат Рефат Чубаров заявив у ефірі одного з українських каналів, що відсутність кримськотатарської автономії стало однією з причин анексії Криму.

Нардеп зазначив, що в Конституції Криму були дуже слабкі зв'язки з центром і не були гарантовані рівні права для кримських татар, українців та етнічних росіян.

Джерело: Гордон

QHA