ЛОНДОН (QHA) -

Уряд Великобританії відмовився виплачувати Євросоюзу 40 мільярдів євро у зв'язку із виходом з Євросоюзу. Про це заявила прем'єр-міністр країни Терези Мей, повідомляє Reuters.

Також у повідомленні зазначається, що Мей ву листі, яким була запущена процедура виходу Британії з Євросоюзу, чітко висловилася за проведення обговорення між ЄС і Сполученим Королівством щодо «справедливого врегулювання як щодо прав, так і зобов'язань як члена ЄС».

Нагадаємо, референдум про вихід Великобританії з ЄС відбувся 23 червня 2016 року. За відокремлення від Євросоюзу проголосували 52% учасників.

Офіційно процедура Brexit розпочалася в кінці березня 2017 року, коли прем'єр-міністр Великобританії Тереза ​​Мей направила керівництву ЄС повідомлення про намір країни покинути союз. Очікується, що процес виходу Великобританії з ЄС займе близько трьох років.

Як повідомляло раніше QHA, президент Петро Порошенко сподівається, що вихід Великобританії з ЄС не повинен зашкодити стратегічному партнерству Європейського союзу з Україною.

ФОТО: інтернет

QHA