КИЇВ (QHA) -

Інтерв'ю Олександра Петрова і Руслана Боширова в ефірі пропагандистського російського телеканалу Russia Today тільки переконало керівництво Великобританії, що ці люди є офіцерами військової розвідки РФ, яких британська поліція ідентифікувала як підозрюваних в отруєнні колишнього російського шпигуна Сергія Скрипаля. Про це заявив прес-секретар Міністерства закордонних справ Великобританії на брифінгу 13 вересня.

— Уряду зрозуміло, що ці люди є офіцерами російської військової розвідки — ГРУ, які використовували руйнівну токсичну, незаконну хімічну зброю на вулицях нашої країни, — прокоментував в інтерв'ю прес-секретар уряду Великобританії.

За його словами, Росія, як завжди, відповіла на звинувачення брехнею.

— Ми неодноразово просили Росію розповісти про те, що сталося у Солсбері в березні. Сьогодні, як ми бачили це постійно, вони відреагували спотвореннями і брехнею, — підкреслив прес-секретар.

Раніше російський телеканал RT опублікував інтерв'ю з можливими підозрюваними в отруєнні екс-шпигуна Сергія Скрипаля і його доньки у Солсбері Олександром Петровим і Русланом Бошировим.

Головний редактор телеканалу Маргарита Сімонян, яка взяла інтерв'ю, заявила, що ці люди самі їй подзвонили після того, як президент РФ Володимир Путін розповів, що влада знає про підозрюваних і що вони — не співробітники спецслужб.

Петров і Баширов відзначили, що у Солсбері вони перебували як туристи і їздили подивитися на кафедральний собор, а були вони там 3 і 4 березня, оскільки у перший день не могли гуляти містом через сніг. При цьому, вони підкреслили, що не знали, хто такий Скрипаль і не знають, чи були вони біля його будинку і у них не було з собою нервово-паралітичної речовини «Новачок».

Джерело: Reuters

QHA