МІНСЬК (QHA) -

Білоруські правоохоронці 21 березня затримали два десятки бойовиків, які готували збройну провокацію. Про це розповів президент Білорусі Олександр Лукашенко під час зустрічі з трудовими колективами у Могильові, передає «Белта».

Згідно з наявною у президента інформацією, тренувальні табори провокаторів були розміщені в Україні (при цьому Лукашенко не уточнив, чи маються на увазі окуповані бойовиками території Донбасу — ред.) і країнах Європи.

— Ми вже кілька десятків затримали анархістів з масками, які тренувалися у таборах зі зброєю. До речі, один із таборів був у районі Бобруйська та Осиповичей. Решта табору — в Україні. По-моєму, у Литві або в Польщі... Ми буквально в ці години затримали пару десятків бойовиків, які готували провокацію зі зброєю, — сказав Олександр Лукашенко.

Глава Білорусі стверджує, що сигнали про підготовку збройних провокаціях надійшли від звичайних громадян, зокрема, він згадав про жінку, яка написала до посольства країни лист із попередженням про можливий теракт.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, у білоруському місті Орша 12 березня поліція затримала журналістку «Радіо Свобода» Галину Абакунчик, двох її колег із інших ЗМІ, а також співголову партії «Білоруська християнська демократія» Павла Северинця. Вони були затримані за участь у протестних акціях з приводу введення у Білорусі «декрету про дармоїдів», згідно з яким всі громадяни, які не працюють понад 180 днів на рік, повинні щорічно виплачувати збір у сумі, еквівалентній 200 євро.

ФОТО: інтернет

QHA