Генеральний прокурор України Юрій Луценко вимагає звільнити керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Назара Холодницького. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.
Луценко зазначив, що з відповідним поданням він звернувся до кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів.
Він підкреслив, що направив також до комісії скарги про вчинення Холодницьким дисциплінарних проступків.
— У своєму поданні прошу КДКП розглянути питання про зняття Н. Холодницького з посади заступника генпрокурора — керівника САП, — написав він.
QHA повідомляло, що Юрій Луценко у залі Верховної Ради звинуватив народного депутата Надію Савченко у підготовці теракту і заявив, що буде домагатися її арешту.
QHA