КИЇВ (QHA) -

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що слідство у справі російського опозиційного журналіста Аркадія Бабченка завершиться не раніше, ніж за півроку. Про це він повідомив в ефірі українського телеканалу.

— Зараз, як ви бачите, за рішенням суду, досить зібраних доказів для арешту і вже продовження у такому режимі досудового слідства. Як швидко воно закінчиться? Не раніше, ніж за півроку, і думаю, не пізніше, ніж за рік. Практика подібних справ приводить мене до такого висновку, — зазначив він.

QHA повідомляло, що суд заарештував Бориса Германа, підозрюваного в організації замаху на Аркадія Бабченка.

Сам Герман під час судового засідання заявив, що співпрацював з українською контррозвідкою і виявляв російських агентів в середині країни. За словами підозрюваного, у нього був список з 30 осіб, яких мали «ліквідувати» на території України, і він знав про те, що «вбивство» Бабченка інсценують.

Нагадаємо, "вбивство" журналіста Аркадія Бабченка було інсценуванням і спецоперацією СБУ з метою запобігти реальному вбивству громадянина РФ. Президент України Петро Порошенко доручив надати Бабченку і його сім'ї цілодобову охорону.

Джерело: УНІАН

QHA