ЛОНДОН (QHA) -

Генеральний прокурор України Юрій Луценко з 2 травня перебуває з робочим візитом у Великій Британії. Про це повідомляється на сайті посольства України у Великій Британії.

Під час візиту генпрокурор планує обговорити питання реформування органів прокуратури України, роботу Генпрокуратури у співпраці з іншими правоохоронними відомствами у боротьбі з корупцією. Окрім цього, важливими темами обговорення буде питання повернення до бюджету коштів та активів, отриманих від корупційних та інших злочинів, а також співпраця з Великою Британією у рамках двостороннього договору щодо взаємної правової допомоги.

Луценко проведе зустріч з британськими експертами у Королівському інституті міжнародних справ «Четем Хауз».

— Програма перебування передбачає низку зустрічей з британськими чиновниками у Форін Офісі і Міністерстві внутрішніх справ, прокуратурі Англії та Уельсу, а також в обох палатах Парламенту Великобританії, у тому числі, з головою та членами "групи дружби" з Україною.

QHA повідомляло, що помічник держсекретаря США у справах Європи й Азії Уесс Мітчелл перебуває з візитом в Україні 1 – 3 травня. У Києві Уесс Мітчелл планує нагадати про підтримку США територіальної цілісності України і провести низку зустрічей.

QHA