КИЇВ (QHA) -

Генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що самодостатні люди середнього і креативного класу шукають не вождів, а стабільну політичну силу, яка відстоює їхні інтереси.

У зв'язку з цим чиновник закликав "Народний фронт", БПП і низку інших партій подумати про створення нової партії правоцентристського спрямування.

При цьому він зазначив, що "старі партії вже не мають шансів".

— Їм потрібно самоочищення, об'єднання і оновлення. Це стосується і назви, і керівництва, і цілей, — сказав він.

Разом з тим, Луценко заявив, що не має наміру виставляти свою кандидатуру на президентських виборах.

За його словами, він єдиний "некандидат у президенти" з великим колом його знайомих.

— Це продумане рішення. Від самого початку моєї роботи тут, незважаючи на різні розмови, я точно не кандидат у президенти, — зазначив він.

Луценко закликав на виборах підтримати тих, хто будує країну, а не тих, хто критикує і дає нескінченні нездійсненні обіцянки.

Раніше повідомлялося, що практично половина українських виборців або не визначилася за кого голосувати на президентських виборах, або викреслели б усіх кандидатів, або взагалі проігнорують вибори.

А ті, хто готовий проголосувати, розподілили свої симпатії між дванадцятьма кандидатами, жоден з яких не набрав і 10% голосів: Юлія Тимошенко — 8%, Анатолій Гриценко 6,3%, Олег Ляшко 6,1%, Петро Порошенко 6%; Володимир Зеленський 5,4%, Святослав Вакарчук 4,8%.

Джерело: РИА Новости

QHA