ЛЬВІВ (QHA) -

Мостиський районний суд Львівської області визнав екс-президента Грузії, колишнього губернатора Одеської області Міхеїла Саакашвілі винним у незаконному перетині кордону і призначив йому штраф у розмірі 3400 гривень (близько 130 доларів), повідомляє «Інтерфакс-Україна» з посиланням на рішення суду.

Ввечері 22 вересня відповідне рішення виніс головуючий у справі суддя Юрій Білоус.

— Суддя постановив: визнати винним Саакашвілі у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого частиною другою статті 204 Кодексу України про адміністративні правопорушення та призначити адміністративне стягнення у вигляді штрафу в дохід держави в розмірі 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 3400 гривень, заявив Білоус у ході судового засідання, яке транслювалося на сайті судової влади України.

Самого політика на судовому засіданні не було — він проводив зустрічі в Черкаській області.

Нагадаємо, 10 вересня позбавлений українського громадянства Саакашвілі, екстрадиції якого вимагає Грузія, прорвався в Україну з території Польщі.

12 вересня поліція Львівської області за фактом прориву кордону на пункті пропуску «Шегині» 10 вересня затримала 5 осіб.

Як раніше повідомляло QHA, позбавлений українського громадянства політик прибув до Києва і прийшов під Адміністрацію президента України вимагати документи для суду у справі про позбавлення його громадянства. Він зажадав видати йому на руки документацію міграційної служби, копію указу про втрату ним громадянства.

QHA