БЕРЛІН (QHA) -

Новий президент Франції Еммануель Макрон у рамках свого першого закордонного візиту обговорив з канцлером Німеччини Ангелою Меркель «нову динаміку» у реформі Європейського Союзу. Про це повідомляє Deutsche Welle.

Під час прес-конференції глави двох держав відзначили, що для Євросоюзу настає історичний момент. Зокрема, Меркель зазначила:

— Німеччині у тривалій перспективі буде добре, якщо буде добре Європі. А Європі буде добре лише тоді, коли Франція буде сильною.
Канцлер підкреслила тісний зв'язок інтересів Берліна і Парижа і додала, що спільно вони зможуть надати реформам нової динаміки.

Макрон і Меркель повідомили про намір розробити «дорожню карту» спільних проектів в Євросоюзі та Єврозоні.

Французький президент наполягає на важливості подолання забюрократизованості Євросоюзу і його «історичного перезапуску».

Як повідомляло QHA, 14 травня у Парижі пройшла церемонія передачі президентських повноважень від попереднього президента Франції Франсуа Олланда Еммануелю Макрон, який переміг на виборах.
 
Лідер політичного руху «Вперед!» центрист Макрон переміг у президентських виборах за результатами другого туру з 66,1% підтримки виборців.

ФОТО: інтернет

QHA