ПАРИЖ (QHA) -

Президент Франції Еммануель Макрон і глава РФ Володимир Путін у телефонній розмові, яка відбулася сьогодні, 10 серпня, обговорили стан здоров'я українського політв'язня Олега Сенцова. Про це повідомляється у заяві Єлисейського палацу.

Макрон передав Путіну побоювання з приводу погіршення стану здоров'я українського режисера.

— Президент Республіки передав президенту Путіну свої побоювання щодо стану здоров'я Сенцова, яке, схоже, сильно погіршилося, і акцентував увагу на необхідності термінового гуманітарного вирішення ситуації з боку Росії.

QHA повідомляло, що Європейський Союз закликав Росію надати Олегу Сенцову необхідне лікування. У заяві спікера ЄС із закордонних справ і політики безпеки Майї Косьянчич йдеться, що стан Олега Сенцова швидко погіршується.

За словами адвоката Дмитра Дінзе, в Олега Сенцова анемія, а також дуже слабкий пульс. Він зазначив, що йому також стало зле через те, що у Лабитнангі стало дуже тепло, а у нього зараз погана переносимість спеки.

Сенцов, у свою чергу, заявив у зверненні, що не збирається припиняти голодування. Політв'язень також зазначив, що якщо йому дозволять етапування до окупованого Сімферополя, то його стан здоров'я може цього не дозволити.

Джерело: Reuters

QHA