СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Підконтрольний Кремлю "Київський районний суд Сімферополя" заарештував кримськотатарського активіста Марлена Мустафаєва на 12 діб, повідомляє громадська організація "Кримська солідарність".

Судове засідання провели у відкритому режимі. Мустафаєва звинуватили у порушенні статті 20.3 Кодексу про адміністративні порушення РФ (пропаганда або публічна демонстрація забороненої символіки).

За версією слідства, Мустафаєв у серпні 2014 року опублікував на своїй сторінці у Facebook пост з символікою організації "Хізб ут-Тахрір", яку в РФ вважають незаконною.

Поблизу будівлі суду зібралися близькі і друзі Мустафаєва, які таким чином підтримали його.

Раніше повідомлялося, що кримськотатарського активіста Марлена Мустафаєва підозрюють у публікації посту в соцмережі, який нібито пропагує заборонену символіку.

Сьогодні, 4 вересня, у селищі Кам'янка (Сімферопольський район) в окупованому Криму в будинку Мустафаєва провели обшуки. За попередніми даними, обшук ініційовано ФСБ.

Марлен Мустафаєв уже провів 11 діб арешту в цьому році. 4 березня 2017 року його випустили на волю. Тоді кримського татарина також притягнули до відповідальності за репости у соцмережі, зроблені ще до окупації Криму.

QHA