КИЇВ (QHA) -

Меджліс кримськотатарського народу закликав Росію невідкладно розпочати виконання рішення Міжнародного суду ООН про відновлення роботи представницького органу кримських татар в анексованому Криму.

— Ми надсилаємо листа до Міністерства закордонних справ Російської Федерації з вимогою розпочати процедурні дії з виконання рішення Міжнародного суду ООН, повідомив голова Меджлісу, депутат Верховної Ради від фракції «Блок Петра Порошенка» Рефат Чубаров.

У своєму зверненні Меджліс наголошує, що зняття обмежень має настати невідкладно:

Меджліс кримськотатарського народу як представницький орган кримськотатарського народу, прямо згаданий у даному судовому наказі Міжнародного суду ООН, пропонує МЗС РФ невідкладно вжити необхідних заходів щодо виконання вищезгаданого наказу суду.

Нагадаємо, своєю постановою за позовом України проти Росії з метою притягнення останньої до відповідальності за порушення Міжнародної конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму та Міжнародної конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації Міжнародний суд ООН погодився на введення обмежувальних заходів для РФ щодо порушення Конвенції про расову дискримінацію для захисту національних меншин в анексованому Криму.

ФОТО: інтернет

QHA