КИЇВ (QHA) -

 

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров скликає 12 листопада в Києві конференцію делегатів Курултаю кримськотатарського народу VI скликання.

Про це Рефат Чубаров повідомив у своєму Facebook.

Делегати мають намір обговорити ситуацію в анексованому Криму та завдання органів національного самоврядування в умовах тимчасової окупації Криму, а також виконання постанови 2-ої позачергової сесії Курултаю кримськотатарського народу VI скликання "Про реалізацію кримськотатарським народом права на самовизначення на своїй історичній території — в Криму".

Координувати організацію конференції делегатів Курултаю буде заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеров.

 


 

 


 
Уповноважений Президента України у справах кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв повідомив, що в листопаді закінчуються повноваження делегатів Курултаю, яких вибирали в 2013 році, до окупації Криму. Джемілєв зазначив, що йде робота над тим, щоб делегати Курултаю могли виїхати з Криму. За його словами, на засіданні 12 листопада планують прийняти рішення про пролонгацію повноважень делегатів Курултаю і відсторонення від членства в Меджлісі тих, хто співпрацював з окупаційною владою.

QHA