КИЇВ (QHA) -

15 травня меру прифронтового Добропілля Андрію Аксенову повідомили про підозру в підробці документів для незаконної поїздки в окупований Крим. Як повідомили у прокуратурі Донецької області, чиновник підробляв табеля обліку робочого часу, де зазначалося, що він працював у місті в той час, коли насправді їздив до Криму в особистих справах.

Для того, щоб приховати факти своєї відсутності на робочому місці, Аксенов у травні 2017 року подав до міської ради підроблений офіційний документ — листок непрацездатності.

Прокуратура і СБУ підозрюють Аксенова у злочинах, передбачених ч. 1 ст. 366 (службове підроблення), ч. 4 ст. 358 (підробка документів, печаток, штампів та бланків, використання підроблених документів) та ч. 2, ч. 3 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України.

Наразі меру вручені клопотання про обрання запобіжного заходу і клопотання про відсторонення його від посади.

Досудове розслідування триває.

Нагадаємо, раніше Печерський районний суд Києва заарештував нерухомість, яка належить колишньому заступнику начальника Управління державної охорони України — директору департаменту охорони в АР Крим УДО України, а нині так званому «заступнику глави адміністрації Ялти» Станіславу Шапортову.

QHA