ВАШИНГТОН (QHA) -

Генерал Джеймс Меттіс, ставленик новообраного президента США Дональда Трампа на посаду глави Пентагону продемонстрував свою поінформованість у питаннях агресії Росії на слуханнях комітету із затвердженням його кандидатури. За словами генерала, президент РФ Володимир Путін намагається розвалити НАТО, на що Альянс має систематично відповідати. Інформацію передає «УНІАН».

— Я вважаю, що зараз найважливіша справа полягає в тому, щоб ми усвідомлювали реальність того, яку справу ми маємо з паном Путіним. Ми усвідомлюємо, що він намагається розвалити Північноатлантичний альянс. Ми вживаємо заходи, узгоджені заходи: дипломатичні, економічні та військові, і заходи в рамках Альянсу, взаємодіючи з нашими союзниками, щоб захищати себе там, де це потрібно робити, заявив Меттіс.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, під час своєї прес-конференції 11 січня Дональд Трамп заявив, що може бути з президентом Росії Володимиром Путіним «більш жорстким», ніж його конкурентка на виборах від демократичної партії Хілларі Клінтон.

ФОТО: інтернет

QHA