АНКАРА -

Міністр юстиції Туреччини Бекір Боздаг заявив, що рішення про скасування заходу неурядової організації «Союз турецьких демократів Європи» за участю членів турецького уряду в німецькому місті Карлсруе в дійсності було прийняте не муніципалітетом міста.

— Це скандальне рішення неприйнятне для норм дипломатії, наголосив турецький міністр.

За його словами, Німеччина стала своєрідним притулком для тих, хто скоїв злочини проти Туреччини, зокрема терористів PKK, FETÖ, DHKP-C.

Усі, хто брав участь у спробі військового перевороту і скоював злочини щодо Туреччини, тікають до Німеччини, зазначив Боздаг.

Він наголосив, що Туреччині нема чому вчитися у Німеччини в плані демократії.

Було б краще, якби Берлін озирнувся на власну історію. Ми бачимо, як у Німеччині відроджуються старі вади, яких вона має позбутися. Якщо цього не станеться, то, боюся, німецькі міністри скоро опиняться на місці глави Мін'юсту Туреччини, якому не дозволили виступити з промовою у Німеччині, сказав турецький міністр.

Нагадаємо, Туреччина веде кампанію з ліквідації мережі представництв терористичної організації FETÖ по всьому світу, а також продовжує вимагати від США екстрадиції її лідера Фетхуллаха Ґюлена.

ФОТО, джерело: АА

QHA