КИЇВ (QHA) -

Європейський Союз зможе сформувати позицію щодо рішення РНБО України про заборону переміщення вантажів через лінію розмежування лише після того, як українська влада надасть вичерпну інформацію про це рішення, заявив глава представництва Євросоюзу в Україні Хьюг Мінгареллі, передає «112-Україна».

— У найближчі години, я думаю, ми отримаємо інформацію від української влади, що дозволить нашому політичному керівництву в Брюсселі сформувати свою позицію щодо цього рішення.

Він зазначив, що Європейський союз продовжить підтримувати Україну, зокрема, Києву найближчим часом буде виділена фінансова підтримка в розмірі 600 млн євро.

— ЄС мобілізує значні фінансові ресурси для допомоги Україні. Зокрема, підготовлений транш у розмірі 600 млн євро, які Україна отримає в найближчі тижні.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, спікер канцлера Німеччини Ангели Меркель Штеффан Зібберт увечері 15 березня припустив, що Україна може відштовхнути окуповані бойовиками території своєю забороною транспортного сполучення через лінію розмежування на Донбасі.

На виконання рішення РНБО про призупинення вантажних перевезень до/з ОРДЛО з 13 години 15 березня сили Національної поліції та Національної гвардії України перекрили всі автомобільні та залізничні шляхи, що ведуть до лінії розмежування на Донбасі.

ФОТО: інтернет

QHA