КИЇВ (QHA) -

Генеральна прокуратура України перешкоджає розслідуванню справ щодо колишніх власників "ПриватБанку", тому генеральний прокурор України Юрій Луценко має піти у відставку.

З такою заявою виступив на брифінгу міністр фінансів України Олександр Данилюк.

— Прокуратура затягує розслідування відносно колишніх власників "ПриватБанку". Більшість розслідувань або просуваються повільно, або взагалі не ведуться. Викликає питання і "випадкова" зустріч Юрія Луценка з Ігорем Коломойським напередодні суду. Крім того, генпрокурор дискредитував себе атаками на антикорупційні органи. Тому я вимагаю відставки генерального прокурора України Юрія Луценка, зазначив Данилюк.

Міністр фінансів звернув увагу на те, що держава витратила майже 140 млрд грн на докапіталізацію "ПриватБанку" через те, що раніше з нього були виведені гроші або надані недостатньо забезпечені кредити, які ніхто не повертає.

— Це гроші кожного громадянина, кожного платника податків, і вони повинні бути повернуті до державного бюджету. Тут неприпустимі кулуарні домовленості та бездіяльність правоохоронних органів, підкреслив він.

Нагадаємо, раніше Олександр Данилюк заявляв, що правоохоронні органи чинять на нього тиск.

QHA повідомляло, що згідно з інформацією ЗМІ, генпрокуратура готує підозру міністру фінансів Олександру Данилюку та міністру інфраструктури Володимиру Омеляну.

QHA