КИЇВ (QHA) -

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України (МінТОТ) заявило, що передача окупаційними властями Криму ділянки на Тузлинській косі Росії є незаконною. Про це повідомляється на сторінці МінТОТ у Facebook.

— Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України відзначає незаконність таких дій окупаційних властей, які суперечать Конституції та законам України, а також міжнародному праву, оскільки за всіма міжнародними нормами і документами Крим залишається невід'ємною частиною України, — йдеться у повідомленні.

У відомстві нагадали, що, згідно зі статтею 73 Конституції України, тільки після всеукраїнського референдуму може бути вирішене питання про зміну території країни.

МінТОТ засудило дії Росії і закликало міжнародне співтовариство не визнавати факт передачі частини острова Тузла у державну власність-агресора, щоб не допустити «подальшого нехтування положеннями конституційно-правових норм українського законодавства і основних принципів міжнародного права».

QHA повідомляло, що так званий уряд окупованого Криму має намір передати ділянку площею 6530 кв метрів на Тузлинській косі в Керченській протоці у власність Росії.

QHA