КИЇВ (QHA) -

Російський омбудсмен Тетяна Москалькова вирішує питання про допуск уповноваженого Верховної Ради з прав людини Людмили Денісової до українського політв'язня Олега Сенцова. Про це повідомили у прес-службі українського омбудсмена.

— За словами уповноваженого, в останній телефонній розмові омбудсмен РФ Тетяна Москалькова запевнила, що докладає усіх зусиль, щоб найближчим часом відбулася зустріч Людмили Денісової з Олегом Сенцовим, — йдеться у повідомленні.

Денисова підкреслила, що продовжує наполягати, щоб візит до Сенцова відбувся найближчим часом або щоб російська сторона надала докази стану здоров'я українського режисера.

— Тетяна Москалькова мені повідомила, що отримала усну інформацію про стан здоров'я Олега Сенцова. Омбудсмен РФ зараз вимагає, щоб їй було надано усе в письмовому варіанті й тоді вона поділиться цією інформацією зі мною, — додала український омбудсмен.

Окрім цього, Людмила Денісова наполягає, щоб політв'язня оглянули незалежні лікарі.

Сторони також розглянуть подальший графік візитів до інших політв'язнів.

— У понеділок зустрічаємося з Тетяною Москальковою й будемо складати «дорожню карту» наших візитів.

Нагадаємо, прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков прокоментував недопуск Денісової до Сенцова. Він заявив, що Олег Сенцов нібито не «утримувана особа» і засуджений за «досить тяжкою статтею».

Раніше Людмила Денісова заявила, що їй відмовили у зустрічі з Олегом Сенцовим. За словами Денісової, начальник управління відмовився надавати будь-яку інформацію про стан в'язня.

QHA