КИЇВ (QHA) -

Ймовірність обміну керівника "РИА Новости Украина" Кирила Вишинського на Романа Сущенка або Олега Сенцова зараз вкрай низька. Про це заявив у коментарі QHA російський юрист Марк Фейгін.

— Я вважаю, що дуже невелика ймовірність того, що Вишинського обміняють саме на Сенцова або Сущенка. Мені так здається, виходячи з деяких ознак. Якщо Москва піде на такий обмін, то й співвідношення буде іншим. Москва поки що не дозріла для прямого обговорення обміну, тому ймовірність невисока, — зазначив Фейгін.

На його думку, Кремль найближчим часом спробує звільнити Вишинського за допомогою тиску на Україну через міжнародні організації.

— Можливо, Москва спробує продовжити тиск, щоб Вишинського відпустили як журналіста. Їхнє звернення до Ради Європи, до відповідного комітету з прав людини про це свідчить, — вважає юрист.

Нагадаємо, 21 травня спікер Міністерства закордонних справ України Мар'яна Беца заявила, що Україна розглядає усі можливі варіанти звільнення незаконно ув'язненого в Росії українського режисера Олега Сенцова, у тому числі, його обмін на затриманого в Україні директора "РИА Новости Украина" Кирила Вишинського. Раніше про можливість обміну Вишинського на журналіста Романа Сущенка заявляв російський пропагандист Дмитро Кисельов.

QHA повідомляло, що співробітники СБУ затримали у Києві директора українського відділу "РИА Новости Украина" Кирила Вишинського за підозрою у державній зраді.

Речниця СБУ Олена Гітлянська повідомила, що співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою АР Крим розкрили діяльність мережі медіаструктур, підконтрольних Російській Федерації.

QHA