КИЇВ (QHA) -

В окупованому Криму РФ встановлений дуже жорсткий режим, який переслідує тих, хто мислить інакше. Особливо це пов’язано з прихильниками України. В той же час Україна постачає на півострів воду й електроенергію, продукти. 85% продуктів, 80% води і електроенергії, що постачаються в Крим, який Росія вважає своїм, постачаються за рахунок України. З якого дива? Чи не дорого забезпечувати життя окупаційному режиму.

Мустава Джемілєв закликав відмовитися від забезпечення півострова продуктами, таким чином переклавши відповідальність на країну-окупанта.

Чому ми повинні перейматися станом скарбниці окупанта? Люди, котрі думають, що годують кримчан, дуже помиляються, думаючи, що продукти з України йдуть на прожиття нашим громадянам, котрі залишилися в Криму. Я вам авторитетно заявляю, все це йде до РФ, де ціни на ваші продукти ще вищі. І отримані гроші переходять Росії. Частина йде на забезпечення військових загонів. Гроші отримують російські олігархи і Аксьонов. Але в цьому зацікавлені й наші олігархи!

Політик закликав привернути увагу до цього питання громадськості й врегулювати його.

-Не можна годувати бандитів! Ми висуватимемо свої вимоги. Сьогодні на зустрічі з президентом обговоримо наші подальші кроки, - сказав він.

QHA