МОСКВА (QHA) -

Міністерство закордонних справ (МЗС) Росії заявило, що допоможе заарештованому в Україні за підозрою у державній зраді головному редактору «РИА Новости Украина» Кирилу Вишинському. Про це повідомив заступник директора департаменту інформації та друку МЗС РФ Артем Кожин.

— Російська сторона завжди надає допомогу російським громадянам. Природно, будемо діяти у рамках відповідних міжнародно-правових норм, — зазначив він.

У МЗС РФ висловили надію на те, що профільні структури відреагують на звернення Вишинського до президента Росії Володимира Путіна.

QHA повідомляло, що головного редактора "РИА Новости Украина" заарештували на 60 діб. Вишинський заарештований без права внесення застави. Йому інкримінують статтю 111 КК України (Держзрада).

Речник СБУ Олена Гітлянська повідомила, що співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою АР Крим розкрили діяльність мережі медіаструктур, підконтрольних Російській Федерації.

Пізніше захист Вишинського подав апеляцію на рішення про запобіжний захід, однак Апеляційний суд Херсона залишив його під арештом на два місяці.

Джерело: ТАСС

QHA