КИЇВ (QHA) -

Міністерство закордонних справ України висловило протест через візит російської делегації на чолі з президентом РФ Володимиром Путіним в окупований Росією Крим. Про це сьогодні, 14 березня, заявили у прес-службі міністерства.

— Україна вважає згаданий візит, як і інші так звані "поїздки" російських чиновників у тимчасово окуповану Автономну Республіку Крим та м. Севастополь, грубим порушенням державного суверенітету і територіальної цілісності України, цинічною і демонстративною зневагою російською стороною загальновизнаних норм міжнародного права, зобов'язань за двосторонніми і багатосторонніми домовленостями, — повідомили у прес-службі.

У МЗС знову відзначили, що Автономна Республіка Крим і Севастополь є і будуть залишатися невід'ємною частиною України в її міжнародно визнаних кордонах.

Раніше QHA повідомляло, що Путін в Криму відвідав Керченський міст і сімферопольський аеропорт. Глава Кремля приїхав до Криму за декілька днів до президентських виборів РФ, голосування на яких також незаконно відбуватиметься і в окупованому Криму 18 березня.

QHA