КИЇВ (QHA) -

Міністерство закордонних справ України вимагає від Російської Федерації припинити знищувати корінний народ Криму. Про це повідомила прес-секретар МЗС України Мар'яна Беца на своїй сторінці у Twitter.

— Знову обшуки, затримання в окупованому Криму. Помста РФ за резолюцію 3-го комітету ГА ООН по Криму? Вимагаємо припинити знищення корінного народу Криму, — написала вона.

QHA повідомляло, що сьогодні вранці стало відомо про проведення обшуків і затримання кількох кримськотатарських активістів.

Серед затриманих, які нібито вимагали гроші у громадянина Туреччини в особливо великому обсязі, кримські татари Асан Чапух, Бекір Дегерменджі, батько фігуранта кримінальної справи про мітинг під будівлею Верховної Ради Криму 26 лютого Мустафи Дегерменджі, Казим Аметов і Куртсеїт Абдуллаєв. Сума хабара, яку вони нібито вимагали у громадянина Туреччини — 7 тисяч доларів.

Нагадаємо, сьогодні після обшуків і затримань, проведених співробітниками ФСБ, від пережитого стресу померла ветеран кримськотатарського національного руху Веджіє Кашка. Їй було 83 роки.

QHA