КИЇВ (QHA) -

Міністерство закордонних справ (МЗС) України закликало українські компанії боротися за компенсацію втрачених після анексії Криму активів. Про це повідомила заступниця глави МЗС з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль на своїй сторінці у Facebook.

— Нам відомо, що коло компаній, які готують аналогічні позови, стає все більшим. Закликаю усі компанії, які втратили майно в Криму, активно боротися за компенсацію втрат, — написала вона.

Зеркаль наголосила, що низка українських компаній, таких як «Нафтогаз», «Ощадбанк», «Укрнафта» і «Приватбанк», продовжують судитися за активи на окупованому півострові.

QHA повідомляло, що українські інвестори після постанови Третейського суду в Гаазі можуть вимагати від Росії відшкодування збитків за анексію Криму.

Нагадаємо, раніше Третейський суд Гааги ухвалив рішення зобов'язати Росію відшкодувати збитки українським компаніям, завдані у зв'язку із анексією Криму. Позов проти Росії подали 18 українських компаній і одна фізична особа. Так, РФ має відшкодувати збитки на суму 159 млн доларів.

QHA