СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Кабмін України ухвалив рішення виділити 105,98 млн грн на будівництво тимчасових контрольних пунктів для в'їзду / виїзду на територію анексованого Криму для автомобільного сполучення "Каланчак" і "Чонгар" на кордоні з Херсонською областю.

Згідно із затвердженою постановою Кабміну, будівельні роботи планується почати і завершити у 2018 році, кошти будуть виділені з резервного фонду бюджету.

Наразі на КПВВ "Каланчак" і "Чонгар" створені мінімальні зручності, які, в основному, забезпечують потреби уповноважених службових осіб ДФС і Держприкордонслужби. У той же час, для цивільного населення не було створено належних зручностей, діючої інфраструктури недостатньо для їхнього якісного обслуговування. Одержувачем коштів з бюджету є ДП "Українське державне підприємство обслуговування іноземних і вітчизняних автотранспортних засобів "Укрінтеравтосервіс", зазначено у документі.

Раніше QHA повідомляло, що кількість громадян, які перетинають адмінмежу між окупованим Кримом і материковою Україною в пунктах пропуску, знизилася на 5%.

В ДПСУ підкреслили, що на адмінмежі вже четвертий рік поспіль відзначається зменшення пасажиропотоку на КПВВ «Чонгар», «Каланчак» і «Чаплинка».

Джерело: Zn.ua

QHA