КИЇВ (QHA) -

На адміністративному кордоні з Кримом до кінця року обладнають Центри надання адміністративних послуг для жителів анексованого півострова. Про це повідомив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Юсуф Куркчі.

За його словами, центри обладнають у сервісній зоні, облаштування якої передбачається згідно з проектами, розробленими з реалізації постанови Кабміну України №584 від 4 липня 2018 року.

Куркчі зазначив, що їхньою метою є надання зручних і швидких адміністративних послуг.

— Наша мета — виконати наші, як держави, обов'язки щодо забезпечення прав громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території. Адміністративні послуги — це напрямок, реалізація якого є першочерговим. Це одна з основних потреб наших громадян в окупації. Тому наше завдання — спростити процедуру максимально, щоб люди не витрачали ні час, ні гроші, ні сили. Наше завдання — щоб кримчани могли отримати адміністративні послуги легко, швидко і зручно, — зазначив Юсуф Куркчі.

За словами заступника міністра, найближчим часом у Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України планують публічно презентувати проекти з облаштування пунктів пропуску на адмінмежі з Кримом. Зараз вони проходять процедуру остаточного узгодження з проектним інститутом СБУ і Міністерством регіонального розвитку України.

Раніше QHA повідомляло, що Центр надання адміністративних послуг для жителів тимчасово окупованого Криму створять у Херсонській області.

Проект підтримує посольство Чеської Республіки в Україні, а реалізовуватиме його громадська організація Кримський інститут стратегічних досліджень.

Джерело: Крым.Реалии

QHA