КИЇВ (QHA) -

На період святкування Дня Державного Прапора і 27-ї річниці Дня Незалежності України Державна прикордонна служба України посилить заходи безпеки на державному кордоні та біля адміністративного кордону з окупованим Кримом.

Про це йдеться на сторінці Держприкордонслужби у Facebook.

У повідомленні також наголошується, що заходи з органвізації безпеки і порядку здійснюватимуться в контрольних пунктах в'їзду-виїзду на лінії розмежування в районі проведення операції Об'єднаних сил у Донецькій і Луганській областях.

— Заходи з безпеки посилять біля адмінмежі з Кримом. Для цього усі напрямки кордону посилять додатковими нарядами. Під час пересування людей і транспортних засобів проводитимуть докладну оглядову роботу. До перевірки залучать кінологів зі службовими собаками для виявлення незаконного переміщення зброї та вибухових речовин. До того ж, прикордонні наряди здійснюватимуть ретельну перевірку документів осіб і транспортних засобів, які перебувають поблизу кордону, — повідомили прикордонники.

Для запобігання і недопущення провокацій прикордонники діятимуть у тісній взаємодії з Національною поліцією, Національною гвардією, Державною службою України з надзвичайних ситуацій та Службою безпеки України.

Як писало QHA, у липні адмінмежу між окупованим Кримом і материковою Україною перетнуло понад 349 тисяч осіб. Пасажиропотік на адмінмежі збільшився на 35,76%.

QHA