МОСКВА (QHA) -

На Керченський міст чекає сумна доля, так як його будівництво ніяк не змінить економічну ситуацію на окупованому півострові, заявив російський політик, колишній депутат Держдуми Костянтин Боровий.

За його словами, міст спочатку замислювався як "чисто пропагандистський проект".

— Це чисто пропагандистський проект. Краще б було, якби вони його робили з картону. Тому що те постачання, яке потрібно для Криму, воно цілком поки може здійснюватися і переправами, тим більше, що економіка Криму вмирає.

Люди виїжджають звідти, виїжджають в Україну, Росію. Час, коли Крим буде нагадувати сучасну Абхазію з електричкою, крізь яку проросло дерево, наближається. Перлина Чорноморського узбережжя перетворена Путіним у військову базу, — зазначив він.

Політик зазначив, що проблем в Криму дуже багато, а міст буде руйнуватися.

— Дійсно, було б простіше його з картону зробити — було б дешевше. Але тоді б ніхто не заробив тих мільярдів, які вони заробили, будуючи нібито справжній міст, — пояснив він.

Боровий розповів, що проблемою є неможливість існування на півострові вільного малого бізнесу.

— У Криму це особливо помітно, адже все кришують там різні бандитські групи. Відновлення, розвиток, процвітання Криму почнеться, коли звідти піде Росія, — резюмував він.

Раніше QHA писало, що на Керченському мосту, який окупанти планували відкрити до 9 травня, тільки зараз будівельники почали бетонувати опори залізничної частини конструкції, які знаходяться у морі.

Нагадаємо, раніше глава Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат Рефат Чубаров заявив, що Росія має віддати Керченський міст після деокупації Криму в якості компенсації за завдані Україні збитки.

Чубаров підкреслив, що важливою частиною передачі мосту має стати договір, в якому необхідно передбачити «заходи реакції, якщо Росія якимось чином спробує його собі у подальшому перепідпорядкувати або повернути».

QHA