ВАШИНГТОН (QHA) -

Претендентів на посаду Держсекретаря США четверо, про це стало відомо з повідомлення телеканалу Fox News, при цьому кожен з них є противником політики Росії в ряді питань.

Серед претендентів екс-губернатор штату Массачусетс Мітт Ромні, колишній мер Нью-Йорка Руді Джуліані, чинний сенатор Роберт Коркер та колишній директор ЦРУ США, відставний генерал Девід Петреус.

Мітт Ромні відомий у зовнішній політиці тим, що не раз визначав РФ як «геополітичного ворога Америки номер один». Рудольф Джулліані не такий критичний до політики Росії, він вважає, що країна «може виступати одночасно і ворогом, і другом, і альянтом, і суперником з деяких питань». Великий бізнесмен Роберт Коркер, будучи фахівцем із зовнішніх справ США, в ряді інтерв'ю жорстко критикував владу РФ, називаючи президента Путіна корупціонером. Колишній глава ЦРУ Девід Петреус заявляв, що Росія боїться появи на західних кордонах розвиненої демократичній країни. Крім того, він зазначає, що питання приналежності Криму мають вирішувати політики, а не військові.

Як раніше повідомляло QHA, Палата представників Конгресу США схвалила законопроект зі створення Комітету, який займатиметься протидією спробам Російської Федерації здійснювати «таємний політичний вплив» на різні країни.

QHA